Pedagogika a Psychologie

Pedagogika a Psychologie


VOLNÁ MÍSTA PRO ZÁJEMCE O JEDNOTLIVOU MATURITNÍ ZKOUŠKU

Pokud ještě váháte s přihlášením k jednotlivé maturitní zkoušce z Pedagogiky a psychologie v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika, pak Vám nabízíme volná místa do kurzu v podzimním termínu (konzultace se uskuteční dvě soboty v listopadu 2017, maturitní zkouška v prosinci 2017). Více informací poskytne PhDr. Ludmila Svrčulová, e-mail: jmz@cmgp.cz, tel: +420 603 162 070.

Setkání národů – karneval PMP3 pro Školní družinu Lerchova 65, brno

Šikovné studentky z PMP3 udělaly ve čtvrtek 26. ledna 2017   krásný karneval na téma „Setkání národů“ pro děti ze Školní družiny při CMcZŠ Brno, Lerchova 65. Moc se akce povedla a všichni zúčastnění byli velice spokojeni. Děkujeme všem pořádajícím studentkám za toto krásné „Setkání národů“.

Tříkrálová sbírka 2017

Dnes – 4. ledna se naši milí koledníci vydali do středu města Brna.

Vánoční koncert pro mateřské školy

V úterý 20.12. 2016 skvělou vánoční atmosféru podtrhl koncert školního sboru CANTATE pro děti z mateřských škol.

Mikuláš 2016

Studentky z PL 3 pomohly vytvořit sváteční atmosféru při Mikulášské nadílce.

Středoškolská odborná činnost

SOČ je soutěží talentovaných středoškoláků v řešení odborných problémů v 18 vědních oborech. Probíhá zpravidla ve třech kolech formou soutěžních přehlídek, ve kterých soutěžící své práce obhajují. Nejúspěšnější řešitelé jsou často vybíráni k účasti na obdobných mezinárodních soutěžích. Cílem této soutěže vyhlašované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a garantované od ledna 2014 Národním istitutem pro... číst dále