Tělesná výchova

Tělesná výchova


Turnaj v malé kopané

Kategorie:
V pátek 9.6.2017 se výběr chlapců nižšího gymnázia zúčastnil turnaje O Foglarův pohár v malé kopané. V prvním zápase porazil ZŠ Horní 10 : 5 a ve druhém zápase ZŠ Antonínskou 10 : 0. Celý turnaj vyhráli a získali tak putovní pohár. Moc gratulujeme a děkujeme za krásnou reprezentaci školy!!!!

Turnaj církevních škol ve florbale dívek

Na včerejším florbalovém turnaji v Kutné hoře byla opět neskutečná atmosféra. Náš školní tým ve složení Ester Dvořáčková, Markéta Chmelíková, Terezie Barančicová, Gabriela Kyzlinková, Adéla Jašková, Monika Hamplová, Denisa Kadlčíková, Anežka Mlčáková a Kateřina Mlčáková, pod vedením skvělého florbalového trenéra Vlastimila Prokse, získal úžasné 2. místo!!! Moc holkám děkujeme za krásnou reprezentaci školy a gratulujeme!!!

Přebor Brna a JIM kraje v silovém čtyřboji

Ve středu 8.3. jsme byli opět na super závodech!!! Díky našim skvělým a silným kočenkám Andi Syrovátkové, Miriam Matisové, Kateřince Svobodové, Danči Martínkové a Denči Ondráčkové má naše škola další 2 krásné poháry a to za dvě 2. místa v přeboru Brna i JIM kraje v silovém čtyřboji. Kromě úžasného výsledku to byl také krásný... číst dále

Soutěž ve šplhu na tyč dívek

V úterý 28.2. jsme zase hrdí a šťastní, protože jsme na soutěži ve šplhu na tyč dívek získali 3. místo a to nejen na brněnské úrovni, ale také v Jihomoravském kraji!!! Moc děkujeme skvělým šplhounkám Andi Syrovátkové, Miriam Matisové, Nelči Mlčochové a Kateřince Svobodové!!!