Akce a soutěže

Pedagogika a Psychologie - Akce a soutěže


Návštěva Muzea J.A.K.

Dne 31.1.2018 třídy PL a PMP1 po prohlídce muzea Jana Amose Komenského v Uherském Brodu a po vzdělávacím programu měly skvělou možnost převzít vysvědčení za první pololetí školního roku 2017/2018.

Předvánoční koncert pro mateřské školy

Děti a paní učitelky z mateřských škol se vánočně naladily na dopoledním předvánočním koncertu. O krásný program se postarali studenti ze Specializace dramatické výchovy a Školní sbor CANTATE.

Projekt 1 + 1

Během měsíce října se mezi třídami PMP 1 naší SOŠPg a třídou 1. A ZŠ na Lerchově ulici začala více rozvíjet spolupráce a vzájemné vztahy při setkávání se na společném projektu s názvem 1 + 1.  Náš projekt vychází z možností propojení práce CM základní a CM střední pedagogické školy, které spolu sousedí a mají společného zřizovatele,... číst dále

VOLNÁ MÍSTA PRO ZÁJEMCE O JEDNOTLIVOU MATURITNÍ ZKOUŠKU

Pokud ještě váháte s přihlášením k jednotlivé maturitní zkoušce z Pedagogiky a psychologie v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika, pak Vám nabízíme volná místa do kurzu v podzimním termínu (konzultace se uskuteční dvě soboty v listopadu 2017, maturitní zkouška v prosinci 2017). Více informací poskytne PhDr. Ludmila Svrčulová, e-mail: jmz@cmgp.cz, tel: +420 603 162 070.

Setkání národů – karneval PMP3 pro Školní družinu Lerchova 65, brno

Šikovné studentky z PMP3 udělaly ve čtvrtek 26. ledna 2017   krásný karneval na téma „Setkání národů“ pro děti ze Školní družiny při CMcZŠ Brno, Lerchova 65. Moc se akce povedla a všichni zúčastnění byli velice spokojeni. Děkujeme všem pořádajícím studentkám za toto krásné „Setkání národů“.

Tříkrálová sbírka 2017

Dnes – 4. ledna se naši milí koledníci vydali do středu města Brna.