Fotogalerie

Pohár sv. Josefa

24. dubna 2019

 

Za svitu slunce, mezi kapkami deště se setkala čtyři všestranně nadaná družstva. Pot se mísil s krví a naděje na vítězství byly téměř zmařeny již před začátkem utkání. Veškeré úsilí sublimovalo mezi účastníky…

Pod dohledem, občas i odborným, se góly sčítaly i odčítaly. Spravedlnost panovala, napětí rostlo, zklamání odcházelo, někdy i přicházelo. Konečný výsledek byl věru nečekaný, souboj o první příčku simuloval potopu světa, Noe měl asi dovolenou… Pevninu ovládlo moře a první místo ukořistili Krvaví žraloci. Hned v patách, možná v ploutvích, jim bylo mužstvo z G4, jehož název nám uplaval. Na třetím místě po velmi dramatickém souboji se umístilo družstvo ze sféry pekařské, složením přepestré, leč velmi nadějné. (Název toho družstva nám nevykynul, omlouváme se.) V příštích letech očekáváme výborné výsledky. Na čtvrté místo málem ani nedoplulo družstvo Šťavnatých kosatek, však za podpory nečekaně hostujících hráčů svedlo bravurní práci.

I po udělení cen, mezi týmy panovala přátelská atmosféra. Velkou zásluhu na tomto faktu má bývalý hráč Mgr. kouč Laďa Zemánek, který nad námi po celou dobu nekonečného boje bděl. Děkujeme, že jste neusnul.

Těšíme se na příští kola a již teď zahajujeme přípravu!