Novinky

Atletický čtyřboj

V pátek 21. září se CMGP  účastnilo Atletického čtyřboje staršího žactva. Za nižší gymnázium nás reprezentovalo družstvo dívčí i chlapecké.

Dívky ve složení Lucie Andrýsková (G2), Eliška Mrázková a Lenka Petrášová (G3), Míša Plechová a Kamila Borovcová (G4) absolvovaly sprint, 800m, skok daleký, nebo vysoký a hod kriketovým míčkem, nebo vrh koulí. Dařilo se jim ve sprintu (4. a 5. místo), Lenka excelovala v hodu (1. místo) a obzvláštní ocenění zaslouží celá pětice za 800m, kdy do běhu daly vše a zlepšily si své osobáky a doběhly v první polovině startovního pole. Celkově se umístily na 5. místě z 10ti dívčích družstev.

Chlapci – Matěj Šicner (G2), Tomáš Ježek (G3), Dan Horák, Vojta Voznica a Boris Večerka (G4) – si vedli nejlépe na 60ti metrech a Boris Večerka získal druhé místo v hodu kriketovým míčkem s krásnými 76 metry! V celkovém pořadí skončili 9. ze 12ti týmů.

Děkujeme všem závodníkům za vzornou reprezentaci! Atletického čtyřboje jsme se účastnili poprvé, ale určitě ne naposledy!!

Díky patří také náhradníkům (Anetka Vobořilová, Bety Klímová a Alex Dokládal), kteří po celý den závodníkům pomáhali a vydatně je podporovali.