Novinky

Oslava 20 let školy

Děkujeme všem pomocníkům, dobrovolníkům, hudebníkům, hostům, sestřičkám Cyrilometodějkám a všem, kteří s námi přišli oslavit a děkovat za 20 let existence naší školy. Bohu díky za vše, co se za těch 20 let podařilo a velké díky všem, kteří se na tomto díle podíleli anebo dosud podílejí. Na slavnostním koncertě školního orchestru a sboru Cantate s Hradišťanem se vybralo celkem 40.179,-Kč. Tato částka poputuje na dokončení rekonstrukce našeho školního hřiště. Děkujeme všem!!!

Děkujeme také sponzorům, kteří se podíleli na zajištění oslav 20. výročí naší školy. Jsou to zejm.: HEINEKEN Česká republika, a.s., Delta Pekárna Brno, VÁHALA a spol. s r.o., STEINEX a.s., Zelinářství Komendovi a Pavel s Martinem Tollnerovi, 5P Marketing Consulting, s.r.o. a další. Mnohokrát děkujeme!

Odkaz do fotogalerie.

 

pozvanka