Novinky

Ukliďme Česko – Kraví hora

Kategorie:

V sobotu 6.4. jsme se i přes začínající víkend vydali k naší škole. Tentokrát jsme zamířili na nedalekou Kraví horu a v rámci projektu Ukliďme Česko uklidili část parku.

Hned z rána nás příjemně překvapil reportér z České televize, který s námi natočil tři vstupy do živého vysílání. My jsme si však hleděli hlavně odpadků a pokračovali nadále v úklidu. Netrvalo dlouho a náš tým zjistil, že stokrát více odpadků se kvůli větru nachází v keřích. Skočili jsme tedy do nich a důkladně je prohledali. 

Nasbírali jsme 12 pytlů, vše roztřídili a vyhodili tam, kam patří. Sice nás nebylo mnoho, ale i tak jsme toho zvládli dost. Na konci jsme si užili piknik plný dobrého jídla a tím jsme náš krásný den zakončili.

Těšíme se na příští ročník úklidu a doufáme, že se sejdeme v hojném počtu!

Parlamentní Ekotým