Novinky

Ohlédnutí za vánoční akademií

Vánoční akademie v znamení hvězd

Organizace loňské vánoční akademie se opět zhostily studentky PMP3. Již měsíc před samotnou událostí se naše škola díky velkolepé a interaktivní výzdobě, ve zvoleném tématu Hollywood, změnila ve spektrum filmových žánrů- přes horor, romantiku, až ke sci-fi.

Prodej tematických dobrot a malých překvapení, promítání krátkých filmů o přestávkách, zvaní všech tříd k aktivní účasti, instagramová soutěž, generální zkoušky – to vše studenti naší školy zažili, než nastala samotná akademie – tentokrát jako odevzdávání Oscarů, které proběhlo 22.12.2016 v 9:00 hod v klubu Babylon.

Každá třída si připravila výstup, kterým si naprosto získala diváky. Děkujeme PMP3 za důslednou organizaci  vánoční akademie školy i všem zúčastněným.