Novinky

Vánoční akademie 2019

Jedinečná vystoupení všech druhů, žánrů a stylů předvedli studenti a učitelé naší školy na konkurzu potenciálních nových umělců do Cyrilometodějského zábavního parku, který proběhl v pátek 20.prosince 2019 v Kulturním centru Babylon. Všem vystupujícím byla  nabídnuta exkluzivní pracovní smlouva a vedení zábavního parku pevně doufá, že jí mladí umělci dostojí.

Vedle velice úspěšných tanečních či sportovně laděných show ovace sklidila i vystoupení parodizující televizní pořady, výstupy či videoklipy. Objevily se i dva originální krátkometrážní filmy se silnými tématy. Ani hudební vystoupení nepostrádala drsný humor, recesi a studentský, jasně vyhraněný názor na současné umění. Z nových uměleckých forem porota vyzdvihla například syntetické dílo PL2 “Propojení“ nebo skvěle disharmonickou kompozici G1 „Smetáci versus Korunky“.

Poděkování patří všem účinkujícím za jejich energii, souhru, za odhodlání společně tvořit a vystoupit. Děkuji také úžasně podporujícímu obecenstvu tohoto konkurzu a rovněž neskutečně pracovitému organizačnímu týmu celého ročníku PMP3.

Eva Davidová