Novinky

Zveme na DIHUTAJ 2019

Srdečně zveme na multižánrovou přehlídku studentů naší školy a jejich hostů DIHUTAJ 2019!
Koná se v pondělí 15.dubna od 14:00 hod. v Divadle Barka (Svatopluka Čecha 35a, Královo Pole).
Jde o akci, v níž si studenti naší školy, v tuto chvíli i začínající hudebníci, tanečníci, divadelníci, výtvarníci mohou vyzkoušet vystoupení/prezentaci své tvorby před publikem a prostřednictvím zpětné vazby od odborných lektorů se třeba na své cestě posunout o kousek dál.
Přehlídka může být nejen zážitkem a příjemně stráveným časem, ale i jiným pohledem na to, čemu se studenti věnují ve svém volném čase, do čeho promítají své úsilí, dovednosti, sny.
Jednotlivé programové bloky začínají ve 14, 15, 16 a 17:30 hod. Můžete tedy přijít jen na jeden z bloků – např. na kapelu Pla(nk)tón, nebo si jen přijít prohlédnout výstavu výtvarných prací.  Jste vítáni kdykoli!

Pět tanečních vystoupení, šest vystavujících začínajících výtvarníků, osm divadelních nebo přednesových výstupů, sedm hudebních vystoupení + na závěr kapela – to je letošní bilance přehlídky. Kromě tvorby studentů naší školy jsou v programu také čtyři vystoupení hostů z Biskupského gymnázia. Uvidíte mj. vystoupení, která se prezentovala na Celostátní přehlídce zájmové umělecké činnosti v Odrách.

DIHUTAJ je benefiční akce a výtěžek z dobrovolného vstupného bude věnován na sociální služby Ligy vozíčkářů a projekt Přisedni si (www.ligavozic.cz)
Akci podporuje Divadlo Barka a Orel Brno.

Sponzoři: